Menu
Your Cart

Wciągarki Powerwinch

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo niezwykle wytrzymałe i solidne wciągarki Powerwinch. Są to narzędzia niezbędne podczas wyprawy samochodem terenowym lub quadem, a także podczas poruszania się pojazdem specjalnym na bardzo wymagającym terenie. Wyprawa offroadowa nie może się odbyć bez nich!

Urządzenia te potrafią wyciągnąć z wielu kłopotów, które można napotkać jeżdżąc po bezdrożach. Niestety nie każda terenówka posiada wciągarkę w standardzie. Warto więc zaopatrzyć się w taką maszynę na własną rękę, chociażby w naszym sklepie. Pośród wielu proponowanych przez nas modeli, z pewnością znajdą Państwo ten, który spełni wszystkie wymagania.

Powerwinch - polski producent wysokiej jakości wciągarek


Firma Powerwinch jest wiodącym producentem wciągarek elektrycznych oraz hydraulicznych, a także akcesoriów do tych urządzeń. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży mogą pochwalić się nie tylko najwyższą jakością produktów, ale również zaufaniem wielu Klientów, takich jak podmioty związane z wojskiem, strażą pożarną, policją, a także osoby i firmy działające w środowisku offroadowym. Wciągarki Powerwinch przechodzą rygorystyczne testy bezpieczeństwa oraz wytrzymałości. Dzięki temu możemy Państwu zagwarantować, że nie zawiodą w żadnej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji.

W razie pytań dotyczących oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszą firmą. Chętnie przedstawimy więcej szczegółów dotyczących wciągarek Powerwinch oraz ich parametrów i działania, a także doradzimy w wyborze odpowiedniego modelu.

Brak produktów w tej kategorii.