Menu
Your Cart

WCIĄGNIKI ŁAŃCUCHOWE ELEKTRYCZNE

Zajmujemy się sprzedażą wciągników łańcuchowych elektrycznych. To specjalistyczne urządzenia, które pozwalają w bezpieczny sposób unosić i opuszczać ciężkie towary. Nasza oferta zawiera między innymi urządzenia renomowanej firmy Tralift. Wciągniki udostępniamy w różnych wersjach wymiarowych, co pozwala kupującym na wybór takiej, która w pełni będzie odpowiadała ich potrzebom na terenie danej budowy czy zakładu przemysłowego.

Tralift to firma, która produkuje od wielu lat wielokrotnie testowane i używane w wielu branżach urządzenia. Pomagają one przenosić obiekty na wyższe kondygnacje budynków czy rusztowania. Pozwalają także w prosty sposób modulować długością, siłą pracy i sposobem sterowania. Zachęcamy do przemyślanego zakupu pod kątem ciężkości ładunków do podniesienia, ale również obudowy samej konstrukcji. W razie pytań, chętnie pomożemy oraz doradzimy w wyborze odpowiedniej maszyny. Do kontaktu zapraszamy także Państwa w celu zapoznania się z dostępnymi modelami i ich wariantami o różnorodnych wymiarach czy szczegółową budową proponowanych przez nas wciągników łańcuchowych.

TRALIFT
Nowość
Model: tralift1
Podstawę naszej działalności stanowią między innymi wciągarki łańcuchowe, które dzięki dużej różnorodności parametrów technicznych, znajdują szerokie zastosowanie i dają możliwość realizowania różnego rodzaju zleceń. Oferujemy urządzenia elektryczne - łatwe w obsłudze i posiadające bard..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)