Menu
Your Cart

Osprzęt - Trawersy i chwytaki magnetyczne

Osprzęt - Trawersy i chwytaki magnetyczne
Osprzęt - Trawersy i chwytaki magnetyczne
0,00zł
Bez podatku: 0,00zł

Aby zapewnić kompleksowość asortymentu naszej firmy, proponujemy szeroki wybór osprzętu do wciągarek budowlanych, przyciągarek i innych maszyn, niezbędnych do wykonywania poszczególnych prac. Zawsze dbamy o to, aby dostarczać klientom wyłącznie niezawodne rozwiązania.

W naszej ofercie znalazły się przede wszystkim takie produkty, jak magnetyczny chwytak:

  • do blach,
  • do rur,
  • do krawężników,
  • do koparki.

Oprócz tak bogatego wyboru chwytaków magnetycznych polecamy także trawersy, podbijaki klinowe, zaciski do blach, haki, zawiesia i wiele innych. Aby ułatwić wybór najlepiej dopasowanego rozwiązania, przy każdym produkcie znajduje się specyfikacja techniczna.

Gdybyś jednak miał pytania dotyczące poszczególnych artykułów, zgłoś się do nas chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy w zakupie.

MAGFOR - Chwytaki elektromagnetyczne do ładunków

/image/catalog/osprzet/magfor.jpg

Automatyczny chwyt i osadzanie
TypUdźwig
materiał
płaski
[kg]
Udźwig
materiał
okrągły
[mm]
MAGFOR 10010050
MAGFOR 300300125
MAGFOR 500500215
MAGFOR 10001000450
MAGFOR 20002000800
MAGFOR 300030001350
MAGFOR 500050002250



LT - Podbijak klinowy

osprzęty
TypDługość
[mm]
LT1-830830



KS - Zacisk do blach

osprzętyDo podnoszenia i obracania
TypUdźwig
na parę
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
KS0 750-157500-15
KS1 0-2010000-20
KS2 0-2520000-25
KS3 0-3030000-30



KSA - Zacisk do blach

osprzętyDo podnoszenia i obracania
TypUdźwig
na parę
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
KSA0750-157500-15
KS1 0-2010000-20



NK - Automatyczny zacisk do blach

osprzętyDo podnoszenia i obracania
TypUdźwig
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
NK1 0-2015000-20
NK1 20-40150020-40
NK1 40-60150040-60
NK2 0-3030000-30
NK2 30-60300030-60
NK2 60-90300060-90
NK3 0-4045000-40
NK3 40-80450040-80



NX/NXR - Automatyczny zacisk ochronny

osprzętyDo podnoszenia i obracania powierzchni wrażliwych
TypUdźwig
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
NX05 0-205000-20
NX1.5 0-3015000-30
Modele ze stopniowo ustawnym zasięgiem chwytowym
NXR05 0-1005000-100
NXR05 20-12050020-120
NXR05 40-14050040-140



QR - Hak podwójny

osprzętyDo podnoszenia blach i zestawu arkuszy blach
Użycie tylko w parach
TypUdźwig
pary
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
QR3 0-30030000-300
QR6 0-30060000-300



QS - Hak prosty

osprzętyDo podnoszenia blach i zestawu arkuszy blach
Użycie tylko w parach
TypUdźwig
pary
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
QS3 0-30030000-300



TLC - Zacisk do blach pojedynczych lub stosów blach

osprzętyUżycie tylko w parach!
TypUdźwig
pary
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
TLC2.525000-150



TLH - Zacisk do blach i do stosów blach

osprzętyZastosowanie tylko w parach!
TypUdźwig
pary
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
TLH1 0-6010000-60
TLH1 0-12010000-120
TLH2 0-6020000-60
TLH2 0-12020000-120
TLH3 0-6030000-60
TLH3 0-15030000-150
TLH4 0-6040000-60
TLH4 0-15040000-150
TLH5 0-6050000-60
TLH5 0-15050000-150
TLH10 0-60100000-60
TLH10 0-150100000-150



TLR - Zacisk do stosów blach, nastawny zasięg chwytu

osprzętyZastosowanie tylko w parach!
TypUdźwig
pary
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
TLR2 0-30020000-300
TLR3 0-30030000-300
TLR5 0-30050000-300
TLR10 0-300100000-300



PB - Chwytak do ładunków o równoległych płaszczyznach

osprzętySzczęki chwytowe z powłoką gumową
TypUdźwig
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
PB05 0-1005000-1000
PB05 100-250500100-250
PB05 200-500500200-500
PB1 0-20010000-200
PB1 200-5001000200-500
PB1 500-8001000500-800
PB1 700-10001000700-1000



PL - Chwytak do profili stalowych

osprzęty
TypUdźwig
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
PL1 95-200100095-200
PL2 120-3002000120-300
PL3 180-4503000180-450
PL4 120-3004000120-300



ZAC - Chwytak do podnoszenia i obracania ładunków
o równoległych powierzchniach

osprzęty
TypUdźwig
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
ZAC1.5 390-6501500390-650
ZAC1.5 600-10001500600-1000



KP - Zacisk półautomatyczny

osprzętyDo podnoszenia stali profilowanych i dźwigarów
TypUdźwig
na parę
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
KP1 0-2015000-20
KP2 0-3030000-30



PP - Nastawny chwytak blokowy
- nie do powierzchni zatłuszczonych

osprzętySzczęki chwytowe z powłoką gumową
TypUdźwig
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
PP1 200-10001000200-1000



PR - Zacisk do szyn kolejowych

osprzętySzczęki chwytowe z powłoką gumową
TypUdźwig
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
PR1 20-40100020-40
PR2 40-80200040-80



F - Hak do rur
osprzętyZastosowanie tylko parami haków!
TypUdźwig
1 haka
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
F2 0-6020000-60
F5 0-7550000-75
F10 0-100100000-100
F15 0-100150000-100



TB - Hak do rur
osprzętyUżycie tylko w parach!
TypUdźwig
pary
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
TB1 0-15010000-150
TB2 0-20010000-200
TB3 0-25030000-250



RT - Chwytak do materiałów okrągłych
osprzęty
TypUdźwig
jednego
zacisku
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
RT05 50-10050050-100
RT1 100-2001000100-200
RT2200-3502000200-350
RT3 250-4503000250-450



TI - Chwytak do rur
osprzętyDo transportu poziomego i układania w rowie rurowym &a

ALMA Sp. z o.o. ul. Roosevelta 1 66-440 Skwierzyna, woj. lubuskie, NIP: 596-15-97-579, Telefon/fax: +48 95 7176140, e-mail: alma.skwierzyna@gmail.com
Typ
S=półautomat.
A=automat.
Udźwig
[kg]
Zasięg
chwytu
[mm]
TIS05 230-400500230-400
TIA05 230-400500230-400
TIS05 380-650500380-650
TIA05 380-650500380-650