Menu
Your Cart

Ręczne wciągniki łańcuchowe do kilkutonowego udźwigu

Oferowany sprzęt jest bardzo wytrzymały, a dzięki zastosowaniu łańcucha zamiast linki, jest w stanie wytrzymać nawet kilkutonowy udźwig (zakres ciężaru waha się od 250 kg do nawet 20 t).
Modele sprawdzą się szczególnie dobrze do pracy na budowach lub w warsztatach. Wciągniki łańcuchowe ręczne mogą służyć przez wiele lat i wymagają jedynie niewielkich prac serwisujących, okresowo sprawdzających ich bezpieczeństwo.
W naszym asortymencie znajdują się m.in. wciągniki dźwigniowe ze sprzęgłem poślizgowym, dzięki któremu zwiększona jest sprawność i polepszone jest działanie łańcucha. Ponadto, wciągnik łańcuchowy ma wbudowaną wygodną rączkę, która pomaga mieć lepszy i pewniejszy uchwyt, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa wykonywanych prac.
Z kolei wielokrążki z przekładnią walcową, umożliwiają podnoszenie wyjątkowo ciężkich ładunków, przy wykorzystaniu relatywnie małej siły - nawet na wysokość kilku metrów.
Prosta konstrukcja i metalowe elementy zapewniają solidność i niezawodność na wiele lat, a okrągłe ogniwa łańcucha spełniają wszelkie odpowiednie normy dotyczące wytrzymałości.
Nasze wciągniki ręczne:
• Są bardzo solidne, odporne na długotrwałe użytkowanie
• Spełniają wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa
• Ich konstrukcja jest nieskomplikowana, dzięki czemu są proste w użytkowaniu
• Wyposażone są w wygodne rozwiązania, zwiększające wydajność i szybkość prac.
Zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pojawiające się pytania.


Model: bravo
Swoje zastosowanie najczęściej znajdują na magazynach i halach produkcyjnych, ponieważ umożliwiają wygodne podnoszenie i przesuwanie towarów na niewielkich odległościach. Wciągniki dźwigniowe to urządzenia, które zostały wyposażone w uchwyt klamrowy umożliwiający szybkie i wygodne umieszczeni..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
TRALIFT
Nowość
Model: tralift2
Wielokrążki z przekładnią walcową TRALIFT®.- bardzo lekkie- niskie- tanie 1) łańcuch nośny: z ogniw okrągłych wg DIN 5684 ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)