Menu
Your Cart

Ręczne wciągniki linowe

Nasza firma oferuje wytrzymałe i niezawodne wciągniki linowe. To maszyny służące m.in. do wciągania koszy roboczych czy pomostów. Znajdują swoje zastosowanie szczególnie na placach budowy, w gospodarstwach rolnych czy warsztatach. Ręczne wciągniki linowe łatwo jest zamontować, a nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że rzadko wymagają serwisu czy szczególnej konserwacji. Posiadamy m.in. modele Scafor, Carol firmy Tractel, a także produkowane przez nas (SHZ-H-100).

W naszym asortymencie znajduje się m.in. lekki wciągnik o małych gabarytach. Dzięki temu, że bardzo łatwo go zamontować, świetnie sprawdzi się niemalże wszędzie, gdzie bardzo często trzeba podnosić niewiele ważące towary.

W ofercie mamy również maszyny nieco cięższe. Dostępne u nas ręczne wciągarki linowe trudniej jest zamontować, ale są również bardzo praktyczne i mogą wytrzymać udźwig kilkusetkilogramowy – przydają się szczególnie do prac warsztatowych i budowlanych. Oferujemy też model ze specjalnym sprzęgłem z zapadką, który w razie nieplanowanego opadania ładunku, zabezpiecza przed jego spadem. Ponadto, urządzenie może mieć w razie potrzeby wbudowane zabezpieczenie sworzniowe.

Zajmujemy się również cyklicznym serwisem urządzeń oraz wydajemy dokumentację techniczną i karty gwarancyjne na nasze produkty. Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące produkcji, sprzedaży oraz badania wciągników linowych ręcznych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez skrzynkę mailową. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dopasować maszynę do wymagań.


Model: carol2
Ręczny wciągnik linowy CAROL® z przekł. walcowąTyp TR250 do 2500 kg- pewne- praktyczne- tanie Lina druciana, cynkowana, Wytrzym. na zrywanie 1770 N/mm2 (Wciągniki ręczne z przekładnią ślimakową na zapytanie) ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: scafor
Ręczny wciągnik linowy SCAFOR® do pomostów i koszy roboczych ze zintegrowanym zabezpieczeniem chwytowympołączenie pomostem roboczym- lekki- kompaktowy- bezpieczny 1) lina nośna i bezpieczeństwa Ø 8,3 mm. ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: shzh100
Wciągarka linowa ręczna SHZ-H-100 Typ SHZ-H-100 Nazwa Wciągarka linowa ręczna    Udźwig max 100 kg Masa 0,5 kg Wymiary 150x100x40 [mm] Dodatkowe wyposażenie        lina o z hakiem Śre..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)