Menu
Your Cart

Safety Ladders

Oferujemy sprawdzone i przetestowane systemy asekuracyjne dla osób przeprowadzających czynności naprawcze, montażowe i serwisowe na wysokościach. Tzw. Safety Ledders są to pionowe lub poziome konstrukcje o różnych długościach, które składają się ze specjalnych szyn i przymocowanych do nich belek czy “suwaków”. Można do nich przyczepić klamry od pasów ochronnych, stanowiących obowiązkową część ubioru przy wykonywaniu zawodów związanych z instalacją, elektroniką i budową.

Rodzaje Safety Ledders

Udostępniamy Państwu dwa modele każdego rodzaju układów zabezpieczających: stałe oraz tymczasowe. Prezentowane na naszej stronie systemy powstały ze stali, na którą została nałożona chroniąca przed rdzą i korozją warstwa cynku, za pomocą metody ogniowej. Poza tym, posiadamy też modele stworzone ze stali nierdzewnej. Układy są zarówno projektami nowszymi (od 2000), jak i klasycznymi z 1965r czy 1995r, stanowiącymi pierwsze tego typu konstrukcje używane na wysokich obiektach. W przypadku kłopotów z doborem systemu, zapraszamy do kontaktu.

Model: safetyladdersA11
Wprowadzony do użycia w roku 1965 system FABA A11 jest prekursorem urządzeń asekuracji pionowej. Prowadnice szynowe oraz wózki są symetryczne. Urządzenie samozaciskowe może być montowane w dowolną stronę na prowadnicy.- Wymiary profilu prowadnicy: 68 x 56 x 2,8mm- Materiał: Stal cynkowana ogniowo ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: safetyladdersA12
System FABA A12 obecny jest na rynku od 1995. Stanowi on logiczną ewolucję systemu FABA A11, ale w lżejszej i mniejszej wersji. Konstrukcja prowadnicy szynowej i wózków jest asymetryczna i gwarantuje, że wózki będą zawsze używane we właściwą stronę.- Wymiary profilu prowadnicy: 48 x 32 x 3 mm- Mat..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: safetyladdersAL2
System FABA AL2 obecny jest na rynku od 2000. Działa na tej samej zasadzie, co FABA A12 i jest wykonany z aluminium anodowanego. Konstrukcja prowadnicy i suwaków jest asymetryczna i gwarantuje, że będą one stosowane we właściwą stronę.- Wymiary profilu prowadnicy (dwuteownika): 48 x 65 x 3-6mm- Ma..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: safetyladdersAL2MOBIL
Systemy AL2 MOBIL i AL2 MOBIL-F to rozwiązania tymczasowe. Są to dwa urządzenia oparte na technologii "standardowego" systemu AL2. Mogą być używane przez minimum 2 osoby i zaleca się je do użycia na wysokości nie większej, niż 12 metrów.System FABA AL2 MOBILBezpieczna drabina do tymczasowego użyci..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: safetyladdersAW1
System FABA AW1 wykorzystuje prowadnicę systemu FABA A11, ale bez ograniczników. Spełnia wymagania normy EN 795 (D). Może być mocowany poziomo na sufitach lub ścianach.Prowadnice szynowe oraz suwaki są symetryczne.- Wymiary profilu prowadnicy: 68 x 56 x 2,8mm- Materiał: Stal cynkowana ogniowo lub ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)