Menu
Your Cart

SHZ-500

Jeśli chcemy znacznie zwiększyć komfort pracy, to warto zastosować wciągnik łańcuchowy elektryczny, który umożliwia precyzyjne manipulowanie ładunkiem przez długi czas, dzięki zapasowi mocy jaka jest gromadzona w urządzeniu.

Udźwig urządzenia wynosi 250 kilogramów, a podczas pracy ze zbloczem zwiększa się do 500 kilogramów. Natomiast maksymalna wysokość na jaką może on unieść przedmiot jest równa 14 metrów, przy prędkości unoszenia wynoszącej 12 metrów na minutę.

Elektryczny wciągnik łańcuchowy pozwala na pionowe podnoszenie ładunków o małym natężeniu ruchu, a jego rozmiary są niewielkie, dlatego najczęściej wykorzystuje się go na placach budowy oraz w gospodarstwach rolnych.

Ich zastosowanie jest bardzo wygodne, ponieważ do podnoszenia oraz opuszczania przedmiotów użytkownicy nie muszą wykorzystywać własnej siły. Wszystkie czynności wykonuje samodzielnie maszyna. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza wykonywane prace i zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.

Elektryczny wciągnik linowy typu SHZ 500

TypSHZ 500
NazwaWciągnik linowy
Zasilanie230 V ~ 50 Hz
Moc silnika750 W
Obroty silnika2800 obr/min
Rodzaj pracyS3
Klasa ochronyIP 44
Udźwig250 kg (500 kg)*
Wysokość podnoszenia14 m (7 m)*
Prędkość podnoszenia12 m/min (6 m/min)*
LinaØ4 mm - 15 m
Wymiary (LxBxH)418x148x192 mm
Masa20 kg
Forma dozoruDozór uproszczony
Wyposażeniezblocze,obejmy na rurę Ø44mm
Grupa natężenia pracy mechanizmówM1
 ( )* - Parametry dotyczą pracy ze zbloczem


ZASTOSOWANIE
SHZ 500 to lekki wciągnik o elektrycznym napędzie mechanizmu podnoszenia,przeznaczony do podnoszenia pionowego ładunków na wysokość do 14 m. Przydatnyw warsztatach, magazynach, na placach budowy, gospodarstwach rolnych oraz wszędzietam gdzie istnieje konieczność podnoszenia ładunków w ruchu o małym natężeniu - silnik S3.