Kontakt Informacje o firmie
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Alma Sp. z o.o.
Tel. +48 95 717 61 40
Email: alma.skwierzyna@op.pl

ul. Roosevelta 1
66-440 Skwierzyna
woj. lubuskie

NIP 596-15-97-579
Logo Alma Sp. z o.o.
Wciągniki

Wciągarki Budowlane


Podczas wznoszenia niemal każdego budynku niezbędne jest korzystanie z wciągarki budowlanej. Dzięki solidnej budowie na stalowej konstrukcji pozwala na dostarczanie poszczególnych materiałów na dowolną wysokość.

Oferowane przez naszą firmę maszyny, dzięki metalowej ramie, umożliwiają zamontowanie na elewacji budynku oraz innych konstrukcji, takich jak chociażby otwór drzwiowy, strop czy podłoże. Można je również przytwierdzić je do rusztowania.

Zastosowania

Jak sama nazwa wskazuje, oferowane przez nas wyciągarki w tej kategorii sprawdzą się w wielu pracach budowlanych. Najczęściej wykorzystywane są w celu transportu bliskiego w płaszczyźnie pionowej. Pozwala to na dostarczanie poszczególnych materiałów na rusztowania za pomocą lin lub specjalnych worków przemysłowych mocowanych do haka.

Zalety

Główną zaletą polecanego przez nas sprzętu jest znaczne przyspieszenie prac budowlanych, dzięki płynnemu i szybkiemu systemowi dostarczania konkretnych materiałów na dowolną wysokość. Wiąże się z tym również duża uniwersalność w zakresie montażu. Solidna rama i łatwy sposób zakładania sprawia, że wciągarka budowlana sprawdzi się w każdej sytuacji.

Dodatkowym atutem naszych wciągarek jest możliwość podłączenia sterownika z przewodem. Ułatwia to konfigurację urządzenia w znacznej odległości od niego. W zależności od potrzeb można kierować ją ręcznie, co dla wielu fachowców jest wygodniejsze i szybsze.

W naszej ofercie znaleźć można kilka modeli wyciągarek budowlanych o różnych parametrach technicznych. Dostępny jest także profesjonalny osprzęt, obejmujący między innymi maszty, obejmy, podpory czy ramiona robocze.

Oferta wciągarek budowlanych

ModelUdźwigMasa urządzeniaPrędkość podnoszenia
Wciągarka BASE300 kG60 kg22 m/min
Wciągarka POLIPASTO 300 kG54 kg22 m/min
Wciągarka PLUMA 300 kG98 kg22 m/min
Wciągarka P-200200 kG26 kg20 m/min