Kontakt Informacje o firmie
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dowiedz się więcej
Alma Sp. z o.o.
Tel. +48 95 717 61 40
Email: alma.skwierzyna@op.pl

ul. Roosevelta 1
66-440 Skwierzyna
woj. lubuskie

NIP 596-15-97-579
Logo Alma Sp. z o.o.

Wciągarki linowe ręczne

Nasza firma oferuje wytrzymałe i niezawodne maszyny służące m.in. do wciągania koszy roboczych czy pomostów. Urządzenia znajdą swoje zastosowanie szczególnie na placach budowy, w gospodarstwach rolnych czy warsztatach. Wciągarki linowe ręczne łatwo jest zamontować, a nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że rzadko wymagają serwisu czy szczególnej konserwacji. Posiadamy m.in. modele firmy Scafor, Carol, jak i produkowane przez nas (SHZ-H-100).

Mamy w asortymencie wciągarki ręczne które będą odpowiednie do większości prac i z pewnością spełnią wszelkie wymagania:

  • Posiadamy m.in. lekki i małych gabarytów model. Dzięki temu, że bardzo łatwo go zamontować, świetnie sprawdzi się niemalże wszędzie, gdzie potrzeba często podnosić nie ważące dużo towary;
  • Wciągarka linowa z przekładnią walcową jest nieco cięższa i trudniej ją zamontować, ale jest również praktyczna i może wytrzymać udźwig kilkusetkilogramowy ? przydaje się szczególnie do prac warsztatowych i budowlanych;
  • W naszej ofercie znajduje się również model ze specjalnym sprzęgłem z zapadką, który w razie nieplanowanego opadania ładunku, zabezpiecza przed jego spadem. Ponadto, urządzenie może mieć w razie potrzeby wbudowane zabezpieczenie sworzniowe.

Zajmujemy się również cyklicznym serwisem urządzeń, oraz wydajemy dokumentację techniczną i karty gwarancyjne na nasze produkty. Posiadamy wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące produkcji, sprzedaży oraz badania wciągników linowych ręcznych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez skrzynkę mailową. Odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy dopasować maszynę do wymagań.

Oferta wciągarek linowych

ModelUdźwig
Wciągarka SCAFOR400 kg
Wciągarka CAROL 250 kg - 2500 kg
Wciągarka SHZ-H-100100 kg