Menu
Your Cart

Wciągniki linowe elektryczne

Elektryczne wciągniki linowe znajdują swoje zastosowanie i znacząco ułatwiają pracę na wszelkich budowach, w warsztatach oraz tam, gdzie istnieje potrzeba podnoszenia i przenoszenia pionowego różnych ładunków. Nasza oferta zawiera różnorodne modele tych urządzeń, produkowanych przez nas. Wśród nich między innymi SHZ 300, SHZ 500 PE, SHZ 1000-1. Proponujemy także wciągniki od renomowanych producentów, takich jak Tractel czy KITO.

Sprzedajemy wciągniki linowe o zróżnicowanych parametrach i pomożemy dobrać odpowiedni produkt do wymagań i potrzeb. Modele zwykle mają maksymalny udźwig od. 25kg do 3000kg. Parametr ten zależny jest od mocy zastosowanego silnika. W zależności od produktu maksymalna wysokość, na którą wzniesie się wciągnik linowy waha się od ok. 2,5 metra do każdej wymaganej długości, która zależna jest od liny.

Cechy oferowanych przez nas wciągników elektrycznych:

• Niektóre modele są małych gabarytów, dzięki czemu łatwo jest je montować i przenosić;
• Pozwalają na pracę w obu kierunkach (podnoszenie, opuszczanie );
• Maszyny bezpiecznie przenoszą bardzo ciężkie towary (od kilkuset kilogramów do kilku ton);
• Część produktów można odpowiednio dopasować (np. zmienić długość liny i przewodów sterujących czy szybkość podnoszenia i jazdy);
• Są bardzo proste w użytkowaniu i konserwacji, charakteryzują się wysoką sprawnością,


Zadzwoń, jeśli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz pomocy oraz gdy chcesz omówić szczegóły dopasowania do potrzeb jednej z oferowanych wciągników linowych elektrycznych.


Model: carol
1. Kompaktowa wciągarka budowlano-montażowaSamohamowna przekładnia ślimakowa.Dowolny kierunek ciąguWyposażenie: - Wciągarka z silnikiem,- Skrzynka sterowania i 3 m kabla zasilającego z wtyczką. Bez liny2. Wciągarki standardowe do ciągnięciaTyp...B do podnoszeniaSamohamowna przekładnia ślimako..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: minifor
Przenośne wciągniki silnikowe MINIFOR®- lekkie i poręczne- do podnoszenia z każdą długością liny 1) W=230 V prąd zmienny 60% ED Lina MINIFOR® Z końcówką, hakiem i 1 sprężyną z pierścieniem nastawczym do włącznika krańcowego oraz obciążnik liny przy długościach p..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: shz300
Elektryczny wciągnik linowy typu SHZ 300 Typ SHZ 300 Nazwa Wciągnik linowy Zasilanie 230 V ~ 50 Hz Moc silnika 370 W Obroty silnika 1400 obr/min Rodzaj pracy S3 Klasa ochrony IP 44 Udźwig 150 kg (300 kg)* Wysokość ..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: shz500
Jeśli chcemy znacznie zwiększyć komfort pracy, to warto zastosować wciągnik łańcuchowy elektryczny, który umożliwia precyzyjne manipulowanie ładunkiem przez długi czas, dzięki zapasowi mocy jaka jest gromadzona w urządzeniu.Udźwig urządzenia wynosi 250 kilogramów, a podczas pracy ze zbloczem zwi..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: shz500p
W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej klasy wciągniki elektryczne i ręczne, charakteryzujące się dużą wytrzymałością oraz szerokimi możliwościami zastosowania. Przeznaczone są przede wszystkim do przenoszenia różnego rodzaju ładunków. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wciągnik linowy elektry..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Model: shz500pe
Elektryczny wciągnik linowy typu SHZ 500 PE Typ SHZ 500 PE Nazwa Przejezdny wciągnik linowy Zasilanie 230 V ~ 50 Hz Moc silnika 750 W Obroty silnika 2800 obr/min Rodzaj pracy S3 Klasa ochrony IP 44 Udźwig 250 kg (500 kg)*..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
TIRAK
Nowość
Model: tirak2
TIRAK®Udźwig 0,3 do 3 tKompaktowe i uniwersalne- nieograniczona długość uciągu,- niewielkie wymiary, komfortowe przenoszenie,- praca w poziomie, ukośnie i w pionie,- dopuszczenie branżowego zrzeszenia ubezpieczycieli do transportu materiałów i osób (rusztowania wiszące, pomosty robocze),- prz..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)