Kontakt Informacje o firmie
Alma Sp. z o.o.
Tel. +48 95 717 61 40
Email: alma.skwierzyna@op.pl

ul. Roosevelta 1
66-440 Skwierzyna
woj. lubuskie

NIP 596-15-97-579
Logo Alma Sp. z o.o.

Wciągniki łańcuchowe i linowe

Prezentujemy Państwu wysokiej klasy wciągniki linowe - elektryczne oraz ręczne, które znajdują szerokie zastosowanie w pracach budowlanych oraz w przemyśle. Przeznaczone są do podnoszenia różnych ciężarów na duże wysokości, najczęściej kilku lub kilkunastometrowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne typu tych urządzeń, które różnią się parametrami technicznymi, a także wydajnością działania, dzięki czemu dostosowane są do różnych potrzeb użytkowników i środowisk pracy.

Dzięki niewielkim wymiarom łatwo jest transportować oferowane wciągniki, a ich bardzo prosta obsługa sprawia, że umożliwią sprawne realizowanie zadań na placach budowy, w warsztatach i magazynach czy gospodarstwach rolnych. Gwarantują bezpieczeństwo, bowiem zastosowano w nich specjalne zabezpieczenia przed opadaniem ciężaru, a wykonanie z wysokiej jakości komponentów sprawia, że są one bardzo trwałe i pozwalają na intensywną eksploatację.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz inwestowania w rozwiązania o zróżnicowanych parametrach.

Wciągniki linowe elektryczne

W naszej ofercie znajdą Państwo elektryczne wciągniki liniowe, które nadają się pionowego podnoszenia ładunków oraz materiałów budowlanych. Proponowany sprzęt sprawdzi się podczas stawiania nieruchomości, na placach budowy oraz na terenie gospodarstw rolnych. Wyróżnia je solidność oraz wytrzymałość.

ModelMoc silnikaObroty silnika
SHZ-300370 W1400 obr/min
SHZ-500750 W2800 obr/min
SHZ-500P750 W2800 obr/min
SHZ-500PE750 W2800 obr/min
TIRAK>500 W-
MINIFOR>370 W-
CAROL>370 W-

Wciągniki linowe ręczne

W asortymencie posiadamy również liniowe wciągniki ręczne, które przydatne okazują się w branży wymagającej podnoszenia i przenoszenia ciężkich materiałów. Ich niewielkie, kompaktowe rozmiary sprawiają, że są bardzo lekkie oraz wygodne w użyciu. Nadają się do transportowania koszy oraz pomostów roboczych.

ModelUdźwig
SCAFOR400 kg
CAROL 250 kg - 2500 kg
SHZ-H-100100 kg

Wciągniki łańcuchowe elektryczne

Oferowane łańcuchowe wciągniki elektryczne znajdują swoje szerokie zastosowanie w branży budowlanej oraz rolniczej. Zarówno urządzenie, jak i znajdujący się w zestawie łańcuch charakteryzują się wysoką trwałością oraz solidnym, nowoczesnym wykończeniem. Istnieje możliwość wyboru określonej grubości łańcucha.

ModelMoc silnikaUdźwig
TRALIFT>400 W0,25 t - 2 t

Wciągniki łańcuchowe ręczne

Proponowane przez nas łańcuchowe wciągniki ręczne to urządzenia przeznaczone do stosowania na budowie lub gospodarstwach rolnych. Dzięki prostej konstrukcji nadają się do dźwigania ciężkich przedmiotów lub materiałów budowlanych. Są przy tym bardzo lekkie. Wyprodukowane zostały z solidnych materiałów.

ModelUdźwig
TRALIFT>0,25 t
BRAVO100 kg