Menu
Your Cart

Z SILNIKIEM 1 FAZOWYM

W tej kategorii sprzedawanych przez naszą firmę sprzętów budowlanych znajdują się wytrzymałe wciągarki z silnikiem 1 fazowym. Wykonane zostały z materiałów, które charakteryzują się wyjątkową trwałością na deszcz, silne wiatry czy mróz, a także na rdzę. Zbudowane są z hamulca, łańcucha i zbiorniczka do zwijania łańcucha.


Silnik 1 fazowy - wciągarka


Prezentowane poniżej urządzenia dostępne są w kilku rozmiarach i parametrach. Różnią się np. długością łańcucha lub mocą stycznika. Warto na nie zwrócić także uwagę z powodu ich prostoty w budowie, niewielkiej konstrukcji i sprawnego używania w pracy. Ponadto, nie są ciężkie i masywne, jak wiele podobnych maszyn, czym z pewnością przysłużą się do podnoszenia i przenoszenia mniej wymagających ładunków. Jeśli są Państwo zainteresowani tego typu produktami z naszej oferty, wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie bądź w formie mailowej. Zachęcamy również do zadawania nurtujących Państwa pytań, także tych dotyczących szczegółowych specyfikacji technicznych.

Model: ED230V
Korpus odlewany ciśnieniowoOdporne na korozję oraz warunki atmosferyczneGórny wyłącznik krańcowyKompaktowe, lekkie, niezawodneStandardowa konfiguracja:Plastikowy pojemnik na łańcuch (3m), wyłącznik krańcowyWysoka wydajność hamulca mechanicznego ze sprzęgłem tarciowymStycznik 230V, norma szcz..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)